To find a specific mentor click this link

Author Topic: odkup szkód oc  (Read 30 times)

ikezuhaw

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
    • http://rekompensum.pl
odkup szkód oc
« on: September 12, 2017, 03:13:54 AM »
Temat niesprawiedliwych odszkodowań z ubezpieczeń OC jest tak naprawdę w Polsce stale bardzo żywy. Mimo pokaźnego zwiększenia stawki składek polis ubezpieczeniowych, pod pozorem dostarczania usług najlepszej jakości, nadal wiele ludzi biorących udział w zdarzeniach na drodze nie dostaje takich odszkodowań, jakie w rzeczywistości są im należne. W sytuacji obniżonych wypłat od ubezpieczycieli najskuteczniejszym wyjściem jest sprzedaż odszkodowań, która oszczędzi nam czas, nerwy, ale i pieniądze. Wykonując tego typu krok dostajemy natychmiastowo pełne skup szkód oc otrzymując równocześnie wszelkie niezbędne nam pieniądze w naprawdę niedługim czasie.
Sprawa jest tu niezwykle prosta. Skupujemy odszkodowania wszystkie, niezależnie od ich skali, przejmując na siebie pełne obowiązki związane z otrzymaniem od ubezpieczyciela należnej kwoty. Skup szkody OC to przede wszystkim własnoręczne, uczciwe przekalkulowanie należnej wypłaty, a następnie wypłacenie tej należności osobie zbywającej swoje odszkodowanie. Z dopłaty do odszkodowań OC można skorzystać też w sytuacji, kiedy wyraziliśmy zgodę na wysokość odszkodowania zaproponowaną przez firmę ubezpieczeniową oraz otrzymaliśmy już należne środki. W takiej sytuacji dopłata stanowi różnicę pomiędzy kwotą należącą się nam faktycznie, a tą, jaką dostaliśmy od ubezpieczyciela.
Uczciwy odkup odszkodowania to zawsze najlepsze rozwiązanie umożliwiające ekspresowe otrzymanie pieniędzy oraz na przykład naprawę własnego pojazdu z wykorzystaniem oryginalnych części. To zawsze na podstawie tego typu części muszą być naliczane odszkodowania, ale ubezpieczalnie potrafią te stawki znacznie obniżać. Zaniżone odszkodowanie z OC nie musi być problemem. Walka o należne wypłaty nie będzie musiała oznaczać bowiem nawet kilku lat batalii w sądzie z firmą ubezpieczeniową. Wystarczy tylko wybrać skup odszkodowań OC żeby w naprawdę krótkim czasie odzyskać wszystkie należne pieniądze, a następnie zapomnieć o całym problemie. Wypłata całego odszkodowania w żadnym wypadku nie będzie zależna od efektów sprawy w sądzie przeciw ubezpieczycielowi. Po pełnym przeanalizowaniu danej sprawie możemy natychmiast przesłać własną propozycję zadośćuczynienia, a po jego zaakceptowaniu równie szybko je przekazać.